SKATEPARK OG KLATREPARK PÅ SPONGDAL

Kontakt personen bak underskriftskampanjen

PARK

2021-03-03 12:21:59

Hei alle sammen. Dette oppropet ligger nå litt brakk med tanke på at kommunene allerede har regulert tomta til boligformål. Og en journalist som ikke holdt avtalen. Etter kvikkleireraset på Gjerdrum, må kommunen kanskje tenke om igjen vedrørende reguleringsplanen. Nå har 8. trinn laget en undersøkelse om park på Spongdal. Jeg oppfordrer alle til å svare der. Kjempeflott av ungdommene!


Åshild Brenne

Media og skate og klatrepark.

2020-10-15 15:32:09

Jeg var i kontakt med en journalist om oppropet og skate- og klatrepark. Han var meget interessert, og kommer tilbake neste uke. Da håper vi på flest mulig signeringer til da. :-) 


Åshild Brenne

Messenger

2020-10-15 14:59:56

Takk for din signering. Vi har 175 nå underskrifter. Send gjerne oppropet på messenger til alle bynesinger du kjenner. Vennlig hilsen Åshild


Åshild Brenne



Del denne underskriftskampanjen

Hjelp dette oppropet å innhente flere signaturer.

Hvordan markedsføre et opprop?

  • Del oppropet på Facebook-veggen din og i grupper som har med emnet i oppropet ditt å gjøre.
  • Kontakt vennene dine
    1. Skriv en melding der du forteller om hvorfor du har signert dette oppropet. Det er mer sannsynlig at folk signerer hvis de forstår hvor viktig temaet er.
    2. Kopier og lim inn nettadressen til oppropet i meldingen din.
    3. Send beskjeden ved hjelp av e-post, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram og LinkedIn.



Betalt annonsering

Vi vil annonsere dette oppropet til 3000 mennesker.

Lær mer ...