Nei til nedleggelse av palliativ enhet på Ski Sykehus!
Følgende sak står skrevet om i Østlandets Blad fredag 28. februar 2014.
http://www.oblad.no/nyheter/vil-flytte-palliativ-enhet-fra-ski-til-ahus-1.8312124
Saken er ikke vedtatt ennå, så jeg mener det er viktig at det kjempes for å unngå en nedleggelse. Palliativ enhet på Ski Sykehus er svært viktig for veldig mange. De ansatte der utviser stor profesjonalitet, og ivaretar pasienter og pårørende på en helt fantastisk og uvurderlig måte. Man føler en enorm trygghet innenfor disse veggene.
Her skal de altså spare penger på en gruppe mennesker som er på det mest sårbare. Det er uhørt!
Skriv under! Vis at DU ikke vil akseptere dette.
Kunngjøring fra administratoren av dette nettstedetVi har avsluttet denne underskriftskampanjen og har fjernet underskrivernes personlige opplysninger.EUs personvernforordning (GDPR) krever en legitim grunn for lagring av personlig informasjon, og at denne informasjonen lagres kortest mulig. 1 997 |
| Logg på for å administrere underskriftskampanjen din. |
Endringer skjer ikke ved å være stille.
Forfatteren bak dette oppropet reiste seg og gjorde noe. Vil du gjøre det samme?
Andre underskriftkampanjer du kan ha interesse av
Vi tilbyr gratis hosting av nett-opprop. Lag et profesjonelt opprop ved å benytte vår kraftige løsning. Våre opprop nevnes i media hver dag, så å lage et opprop er en bra måte å få oppmerksomhet i offentligheten og hos beslutningstakere.