La Ahmad Khalil Idriss få bli i Norge – han hører hjemme her

IMG_2429.jpegVår gode venn Ahmad Khalil Idriss fra Libanon har fått avslag på oppholdstillatelse i Norge og fått beskjed om at han må ut av EU og tilbake til Libanon innen 3 uker. Han er en viktig del av vårt miljø her i Kirkenes. Han har bodd her i ca 2,5 år, lært norsk, fått jobb, venner og gjort alt han kan for å skape et trygt og stabilt liv her i Norge. Hvis han sendes tilbake til Libanon, står han i fare for både personlig risiko og å miste alt han har bygget opp. Vi som skriver under her ber UDI/UNE om å gi Ahmad Khalil Idriss opphold på humanitært grunnlag! 


Kristian Johansen og Signe Karete Andersen    Kontakt personen bak underskriftskampanjen

Signer dette oppropet

Ved å signere godtar jeg at Kristian Johansen og Signe Karete Andersen vil kunne se all informasjon jeg oppgir på dette skjemaet.

Vi viser ikke e-postadressen din offentlig på nettet.

Vi viser ikke e-postadressen din offentlig på nettet.

Jeg samtykker til behandling av opplysningene jeg oppgir på dette skjemaet for følgende formål:
Jeg samtykker til at Kristian Johansen og Signe Karete Andersen kan overlevere opplysningene jeg oppgir på dette skjemaet til følgende parter:




Betalt annonsering

Vi vil annonsere dette oppropet til 3000 mennesker.

Lær mer ...