Mot nytt småbåtanlegg i Straumsundet!
Kontakt personen bak underskriftskampanjen
Gjest#1 Oct 07, 2015, 19:30
Det blir til ekstra hinder for allerede båttrafikk i Straumsundet,og vil øke fare for ulykker.......enn så lenge det er åpent for båttrafikk under Gamle Bildøy Bro.
Gjest#5 Oct 08, 2015, 18:47
Hvis dette blir godkjent vil det være en bekreftelse på at de som bestemmer ikke er kompetent til jobben de har. De som har godkjent utfyllingen kan aldri ha vært på båttur rundt vakre LilleSotra.
straumsundet#6 Oct 08, 2015, 21:40
Re:
Dei som har bestemt til no, har i alle fall ikkje fått med seg kor viktig det er å ha ei trygg farlei gjennom Straumsundet.
Når det gjeld vakre Litle Sotra, er det store spørsmålet: Korleis er det mogeleg å planleggja å flatesprengja store delar av øya, og tenkja at ho framleis vil vera like vakker?
Gjest#7 Oct 09, 2015, 12:57
Sundet er allerede trangt nok for trygg trafikk. Fyllingen skulle aldri vært godkjent. Hvor har våre politikere vært i denne saken?
Gjest#8 Oct 11, 2015, 09:02
Fordi vi er glade I sundet vårt og har ferdes der med båt i 40 år
Gjest#9 Oct 15, 2015, 17:11
Det virker som at alt er mulig for utbygger i denne saken. Gang på gang kommer det utvidelser og endringer i forhold til opprinnelig regulering og dette går utover almen tilgang i sundet, Dessuten vil dette også skape enda verre forhold for fritids og nyttetrafikk i sundet, Har virkelig politikerne tenkt enda engang å la utbygger få viljen sin så er dette nok et eksempel på at det er forskjell på kong Salamo og Jørgen Hattemaker
| This discussion has been closed. |