Nei til utbyttefest
Regjeringspartiene og Frp vil ikke si nei til at bedrifter som får statlig krisehjelp kan ta ut utbytte.
Det må stilles krav til at bedrifter som får statlig krisehjelp for å komme gjennom Corona krisen IKKE får lov til å ta ut utbytte.
Vi jobber med en felles dugnad i hele landet, og våre felles midler skal ikke brukes til å gjøre de rike enda rikere
Vi sier nei til utbytte dersom bedrifter får statlig krisehjelp!
Klarer vi å få mange nok underskrifter, så klarer vi kanskje å snu noen av de som stemte mot!
Kunngjøring fra administratoren av dette nettstedetVi har avsluttet denne underskriftskampanjen og har fjernet underskrivernes personlige opplysninger.EUs personvernforordning (GDPR) krever en legitim grunn for lagring av personlig informasjon, og at denne informasjonen lagres kortest mulig. 325 |
| Logg på for å administrere underskriftskampanjen din. |
Endringer skjer ikke ved å være stille.
Forfatteren bak dette oppropet reiste seg og gjorde noe. Vil du gjøre det samme?
Andre underskriftkampanjer du kan ha interesse av
Vi tilbyr gratis hosting av nett-opprop. Lag et profesjonelt opprop ved å benytte vår kraftige løsning. Våre opprop nevnes i media hver dag, så å lage et opprop er en bra måte å få oppmerksomhet i offentligheten og hos beslutningstakere.