Refunder semesteravgiften på grunn av COVID 19
En god del studenter har tatt opp store lån for å kunne studere. Ettersom COVID-19 (Corona virus) har spredt seg har undervisningen blitt online. Dette vil medføre mindre utgifter.
Vi som studenter ønsker dermed å få refundert smesteravgiftene ettersom undervisningen er mindre krevende og tar mindre resursser.
På den andre siden har flere av oss ikke tatt opp store lån og dermed betalt fra egen lomme. Mange jobber hardt for å få betalt det som BI krever.
Av den grunn, ser vi ingen hensikt til at skolen beholder våres smesteravgift. Vi ønsker dermed å få refundert våres semesteravgift. I såfall en stor del av summen.
Kunngjøring fra administratoren av dette nettstedetVi har avsluttet denne underskriftskampanjen og har fjernet underskrivernes personlige opplysninger.EUs personvernforordning (GDPR) krever en legitim grunn for lagring av personlig informasjon, og at denne informasjonen lagres kortest mulig. |